DLACZEGO WARTO?

Program "Marka Sukcesu" jest tylko dla tych firm, które widzą potrzebę rozwoju, poprawy efektywności , motywacji personelu lub planują wprowadzenie na rynek nowej marki, ale mają wątpliwości co do zaplanowanych działań i szukają wsparcia merytorycznego i kreatywnego.

Decydując się na wspólne spotkanie w celu omówienia Państwa oczekiwań i naszych możliwości wsparcia w rozwoju zyskujecie Państwo nowe spojrzenie na własny biznes, jego potencjał i perspektywy.

Przystępując do programu mogą Państwo zyskać!

  1. Kompleksową obsługę ze strony Opiekuna Marki skutkującą ograniczeniem kosztów marketingowych (wszystkie niezbędne realizacje marketingowe zostaną koordynowane i realizowane przez jedną firmę).
  2. Globalne spojrzenie na swoją markę – opiekun marki zainteresuje się kilkoma sferami działania firmy i zaproponuje rozwiązania.
  3. Współpracę na wielu płaszczyznach  z profesjonalistami reprezentującymi małe przedsiębiorstwa i oferującymi usługi na najwyższym poziomie i w atrakcyjnej cenie.
  4. Zaufanego, rzetelnego partnera biznesowego, który doradzi w wielu problematycznych kwestiach z dziedzin marketingu, sprzedaży, informatyki itp. podczas bieżącego funkcjonowania firmy.
  5. Poznacie rzeczywisty potencjał swojego zespołu, który może przyczynić się do wyraźnego wzrostu sprzedaży, efektywności pracy itp.
  6. Zaakcentujecie jeszcze wyraźniej swoją obecność na rynku w aspekcie konkurencji, wprowadzając nowe, nieszablonowe rozwiązania.
  7. Rozwiązanie wielu problematycznych kwestii dotyczących właściwego doboru personelu, jego motywacji i podziału obowiązków, poprawnego funkcjonowania komunikacji między działami, wspólnego kreowania pomysłów, opracowania profesjonalnych standardów obsługi Klienta,  szkoleń sprzedażowych, systemu ocen okresowych czy też stworzenia  nieszablonowych rozwiązań graficznych  na cele kampanii reklamowych,  strony internetowej, „szytej na miarę” akcji promocyjnej/eventu.

Program na wesprzeć małe i średnie firmy w bieżącym funkcjonowaniu, gdyż jak twierdzi większość z właścicieli przedsiębiorstw brakuje bardzo często osoby, która integruje wszystkie działy w firmie, stanowi dla nich wsparcie i pomaga w generowaniu efektywnej i kreatywnej współpracy.

 
 

button kontakt

button kontakt

 Zostań Marką Sukcesu!

Sprawdź dlaczego warto
przystąpić do programu.

 Zostań Marką Sukcesu!

Sprawdź dlaczego warto
przystąpić do programu.

 Formularz zgłoszeniowy

Przed wypełnieniem formularza
zapoznaj się z regulaminem.

button wypelnij

 Formularz zgłoszeniowy

Przed wypełnieniem formularza
zapoznaj się z regulaminem.

button wypelnij

 Kontakt z opiekunem marki

 +48 668 027 012
 kontakt@brandsoul.pl

 Kontakt z opiekunem marki

 +48 668 027 012
 kontakt@brandsoul.pl

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

    © brandsoul.pl - agencja reklamowa Poznań

  

    © brandsoul.pl

Design by: Studio marki - Brand Soul.   

Design by: Studio marki - Brand Soul.
Wdrożenie: perfekcyjneStrony.pl